Tato stránka využívá soubory cookies. Prohlížením tohoto webu souhlasíte s jejich použitím. Informace o využití cookies.

+420 777 588 084  (Po - Pá: 8:00 - 18:00)

Domluvit prohlídku domu 

Financování

Umíte mi pomoci s financováním?

Ano, umíme! S financováním jsme Vám schopni pomoci. Pomůžeme vám s vyřízením hypotéky, úvěru či s prodejem nemovitosti, kde aktuálně bydlíte.

Kolik platím za zpracování návrhu financování?

U tohoto projektu odpadají platby, vše je zdarma.

Když mám jinou nemovitost, na kterou platím hypotéku, a tu zatím nemohu prodat, ale po přestěhování do nového ji prodat plánuji, jak mne ohrozí splátka stávající hypotéky ve výpočtu příjmu?

Běžně se do závazků stávající splátka hypotéky započítává, ale lze využít možnosti, že pokud se do 2 let od čerpání nové hypotéky stará hypotéka vyplatí, tak se splátka do závazků nezapočítávat nebude. Po nastěhování do nového RD má tedy dotyčný prostor na prodej nemovitosti a splacení staré hypotéky a nikterak ho neohrozí v posuzování příjmu při pořízení RD.

Jak to funguje se splácením?

Klient si vyřídí za stávajících podmínek hypotéku má 2 roky na čerpání tedy musí zahájit a 38 měsíců na dočerpání.

Musím hned platit celou částku hypotéky?

Ne. Klient má možnost dát do podmínek odklad placení jistiny a platí v průběhu pouze poměrnou část úroků z vyčerpané částky.

Jak je to z odpočtem úroků z příjmu?

Zatím je stále možno využít odpočty se zaplacených úroků a tím si snížit základ daně.

Jaké podmínky a co vše musím mít nad rámec hypotéky u dané banky?

Zpravidla běžný učet u dané banky a pak před čerpáním pojištění dané nemovitosti další podmínky nesmí omezit vyřízení úvěru.

Další informace k financování

Financování může být u všech bank a zde dochází k výhodnosti podmínek, kdy máme nastavené podmínky developerského financování jen u vybraných bank. Nicméně se nebudou klienti omezovat s výběrem banky, avšak bude pod kontrolou vybraného úvěrového pracovníka s vyjímkou, pokud by nebyl tento schopen zajistit podmínky, které bude mít klient z důvodů benefitů - zejména zaměstnanecký úvěr, výhoda afluentního klienta v domovské bance atd.

Máte zájem o jinou lokalitu pro svůj rodinný dům? Více


RD Slovanská - Bohumín - Záblatí
e-mail: info@rd-slovanska.cz
tel.: +420 777 588 084

Domluvit prohlídku domu Kontakt

Copyright © 2022 REFINA s.r.o., všechna práva vyhrazena. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autora stránek zakázáno.
RD Slovanská - developerský projekt | 16 novostaveb rodinných domů v Bohumíně - Záblatí na prodej
Ostrava (centrum - 12 km), Bohumín (centrum - 3,9 km), Rychvald (centrum - 2,6 km), Orlová (centrum - 8 km), Chałupki (centrum - 9,3 km)