Tato stránka využívá soubory cookies. Prohlížením tohoto webu souhlasíte s jejich použitím. Informace o využití cookies.

+420 777 588 084  (Po - Pá: 8:00 - 18:00)

Domluvit prohlídku domu 

Partneři

C.S. - ENERGO s.r.o.

C.S. - ENERGO s.r.o.

Generální dodavatel stavby, jehož předmět činností zahrnují topenářské práce, vodoinstalace a kanalizace budov, regulace ústředních vytápění, vzduchotechnika a klimatizace, servis plynových spotřebičů, poradenství v oboru a další.

web: www.csenergo.cz

Stavebniny DEK

Stavebniny DEK

DEK je česká skupina společností s dlouholetou tradicí, která je největším dodavatelem materiálů a služeb pro stavebnictví v České a Slovenské republice a také lídrem inovací v prodeji stavebních materiálů. Dodávka služeb a materiálů pro rezidenční, průmyslovou i inženýrskou výstavbu.

web: www.dek.cz

Ptáček - velkoobchod, a.s.

Ptáček - velkoobchod, a.s.

PTÁČEK je česká, dynamicky se rozvíjející společnost. Je největším odborným velkoobchodem v oblasti TOPENÍ - PLYN - VODA - INŽENÝRSKÉ SÍTĚ - SANITA. Od svého založení v roce 1992 nabízí prodej ve stále se rozšiřující síti poboček po celé České republice a Slovensku.

web: www.koupelny-ptacek.cz

BIDLI holding, a.s.

BIDLI holding, a.s.

Průvodci ve světě realit, financování bydlení a stavění domů, ukazující všem novou a přímou cestu - jak bydlet se vším všudy.

web: www.bidli.cz

REFINA s.r.o.

REFINA s.r.o.

Ucelená nabídka služeb zpracování účetnictví včetně poradenství, personalistiky a problematiky daní. Služby je možné vést in-house i jako outsourcing.

web: www.refina.cz

FLOMAT s.r.o.

FLOMAT s.r.o.

Specializovaný prodejce rohoží, podlah a podlahovin. Vybavíme Váš domov kvalitní rohoží či čistící zónou, dodáme koupelnovou či kuchyňskou předložku, podlahu do garáže, podložky po fitness stroje, zatravňovací dlažbu pro vaši zahradu a mnoho dalšího.

web: www.flomat.cz

Máte zájem o jinou lokalitu pro svůj rodinný dům? Více


RD Slovanská - Bohumín - Záblatí
e-mail: info@rd-slovanska.cz
tel.: +420 777 588 084

Domluvit prohlídku domu Kontakt

Copyright © 2022 REFINA s.r.o., všechna práva vyhrazena. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autora stránek zakázáno.
RD Slovanská - developerský projekt | 16 novostaveb rodinných domů v Bohumíně - Záblatí na prodej
Ostrava (centrum - 12 km), Bohumín (centrum - 3,9 km), Rychvald (centrum - 2,6 km), Orlová (centrum - 8 km), Chałupki (centrum - 9,3 km)